Battle of Traders: Foreks treyderlərinin gözlədiyi müsabiqəyə start verilir
Bu gündən, sentyabrın 9-dan Azərbaycanda foreks treyderləri tərəfindən sevilən “Battle of Traders” müsabiqəsi start götürür.
Müsabiqə şərtlərinə əsasən, qeydiyyatdan keçən iştirakçılar üçün eyni tarixdən etibarən eyni parametrli demo hesab açılacaq. Nəticədə ən çox gəlir əldə edən 3 hesabın sahibləri qalib gələcəklər. Mükafat olaraq həmin şəxslər real vəsaitli ticarət hesabı əldə edəcəklər:
I yer – 1000 AZN
II yer – 500 AZN
III yer – 300 AZN
Müsabiqə 20 gün davam edəcək, qaliblər isə 30 sentyabr tarixində elan olunacaqlar. Aralıq nəticələri rəsmi InstagramFacebook səhifələrimizdən izləyə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-nin təqdim etdiyi "UForex" qlobal foreks bazarlarında real vaxtda ticarət imkanı verən marjinal ticarət xidmətidir. 2020-ci ildə "UForex" Böyük Britaniyanın "International Finance" dərgisi tərəfindən "Azərbaycanda İlin Ən Yaxşı Broker Xidməti", 2021-ci ildə isə "Azərbaycanda İlin Ən Yaxşı Foreks Provayderi" mükafatına layiq görülmüşdür.

Battle of Traders: The long-awaited competition of Forex traders is launched
Starting today, September 9, the "Battle of Traders" competition, loved by Forex traders, is launching in Azerbaijan.
According to the terms of the competition, a demo account with the same parameters will be opened for registered participants from the same date. As a result, the owners of the 3 accounts with the highest profits will be the winners. As a reward, these individuals will receive a real money trading account:
1st place – 1000 AZN
2nd place – 500 AZN
3rd place – 300 AZN
The competition will last for 20 days, and the winners will be announced on September 30. You can follow the interim results on our official Instagram and Facebook pages.
It should be noted that UForex offered by Unicapital Investment Company OJSC is a marginal trading service that provides real-time trading on global forex markets. In 2020, UForex was awarded "Best Broker Service of the Year in Azerbaijan" by "International Finance" magazine of Great Britain, and "Best Forex Provider of the Year in Azerbaijan" in 2021.