Unicapital İnvestisiya Şirkəti maliyyə bazarlarının ən son trendləri ilə uyğunlaşaraq, platformasına yeni kriptovalyuta - $TRUMP - əlavə etdi. Artıq investorlar ABŞ Prezidenti Donald Trampın təqdim etdiyi bu rəqəmsal valyuta ilə Unicapital-a məxsus UTrader platformasında ticarətə başlaya bilərlər.
Maliyyə bazarlarında geniş marağa səbəb olan bu kriptovalyutaya sahib olmaq üçün linkə keçid edin: https://unicapital.az/xidmetler/utrader/
Yüksək volatilliyə və potensial gəlirliliyə sahib bu kriptovalyuta cəsarətli qərarları sevən treyderlər üçün yeni imkanlar açır.
"Məqsədimiz müştəriləri geniş çeşiddə investisiya və ticarət alətləri ilə təmin etməkdir. Platformaya $TRUMP-ı əlavə etmək müasir tendensiyalarla ayaqlaşmaq istəyən müştərilərimizin ehtiyaclarını ödəmək üçün atılan bir addımdır", - deyə Tofiq Həsənov, Unicapital İnvestisiya Şirkətinin direktoru bildirib.
$TRUMP-a sahib olmaq və ya investisiya sahəsi ilə bağlı ümumi məlumat əldə etmək üçün (050) 820 01 17 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Unicapital Investment Company, aligning with the latest trends in financial markets, has added a new cryptocurrency, $TRUMP, to its platform. Investors can now start trading with this digital currency, presented by U.S. President Donald Trump, on Unicapital’s UTrader platform.
To acquire this cryptocurrency, which has sparked widespread interest in the financial markets, click the link: https://unicapital.az/en/xidmetler/utrader/
This cryptocurrency, with high volatility and potential profitability, opens up new opportunities for traders who thrive on bold decisions.
"Our goal is to provide customers with a wide range of investment and trading tools. Adding $TRUMP to the platform is a step towards meeting the needs of our customers who want to keep up with modern trends," said Tofig Hasanov, Director of Unicapital Investment Company.
To acquire $TRUMP or get general information about the investment sector, you can contact us at (050) 820 01 17.