UForex-dən gənc treyderlərə dəstək: qaliblər mükafatlandırıldı
UForex-in yeni başlayan treyderlərə dəstək məqsədilə keçirdiyi “Battle of Traders” müsabiqəsinin qaliblərinin mükafatlandırılması baş tutub.
Belə ki, müsabiqə çərçivəsində ən çox gəlir qazanan 3 hesabın sahibləri – Alim Cəfərov, Fərid Hidayətov, İsa Rüstəmov ilə görüş keçirilib və onlara sertifikat təqdim olunub. Ən əsası isə hər biri üçün real vəsaitli ticarət hesabı açılıb: I yer – 1000 AZN, II yer – 500 AZN, III yer – 300 AZN.
Qaliblər istəklərinə uyğun olaraq, ticarətə davam edərək gəlirlərini daha da artıra və ya hesaba yatırılan uduş məbləğini nağdlaşdıra biləcəklər.
Ümumilikdə 174 iştirakçının qatıldığı müsabiqənin nəticələri 30 sentyabr tarixində açıqlanmışdır.
Qlobal foreks bazarlarında real vaxtda ticarət imkanı verən UForex, “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-nin təqdim etdiyi xidmətlərdən biridir.
Qaliblərə səmimi təbriklərimizi çatdırır və gələcək ticarət fəaliyyətlərində daha böyük nailiyyətlər diləyirik!

Support from UForex for young traders: winners awarded
The winners of the "Battle of Traders" competition, organized by UForex to support novice traders were awarded.
Thus, a meeting was held with the owners of the 3 most profitable accounts - Alim Jafarov, Farid Hidayatov, and Isa Rustamov – and they were presented with certificates. Most importantly, a trading account with real funds was opened for each winner: 1st place – 1000 AZN, 2nd place – 500 AZN, and 3rd place – 300 AZN.
The winners will have the option to either continue trading to further increase their profits or cash out the prize amount credited to their accounts.
The results of the competition, which had a total of 174 participants, were announced on September 30.
UForex, which provides real-time trading opportunities in global forex markets, is one of the services offered by Unicapital Investment Company OJSC.
We extend our heartfelt congratulations to the winners and wish them greater achievements in their future trading endeavors!