“Unicapital İ.Ş.” ASC-nin anderrayteri olduğu "BOA Agency" ASC-nin səhmləri BFB-da standart bazar seqmentində şərti listinqə alınmışdır
“BOA AGENCY” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin hər birinin nominal dəyəri 1 (bir) manat olan 86 000 (səksən altı min) ədəd adi, adlı, sənədsiz yeni səhm emissiyasının anderrayteri “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-dir.
Səhmlərin yerləşdirilməsi, kütləvi təklif üsulu ilə, abunə yazılışı formasında Bakı Fond Birjasında (BFB) həyata keçiriləcəkdir. Abunə yazılışına bu gündən başlanılır və 2 iş günü müddətində davam edəcəkdir.
Abunə yazılışı başa çatdıqdan sonra 7 (yeddi) iş günü ərzində səhmlərin yerləşdirilməsinin başlanma tarixi elan ediləcək və abunə yazılmış şəxslərə bu barədə bildiriş göndəriləcək. Səhmlərin yerləşdirilməsinə Emitent tərəfindən elanda qeyd edilmiş tarixdə başlanılacaq və 3 iş günü ərzində başa çatdırılacaqdır.

The shares of BOA Agency, underwritten by Unicapital have been conditionally listed on the standard market segment of the Baku Stock Exchange
The underwriter for the new issue of 86,000 (eighty-six thousand) ordinary, registered, and dematerialized shares of BOA AGENCY Open Joint-Stock Company, each with a nominal value of 1 (one) manat, is Unicapital İnvestment Company OJSC.
The placement of the shares will be conducted via a public offering method, in the form of a subscription, on the Baku Stock Exchange. The subscription starts today and will continue for 2 business days.
After the subscription period ends, the date for the commencement of the share placement will be announced within 7 (seven) business days, and notifications will be sent to the subscribers. The placement of the shares will begin on the date specified in the announcement by the issuer and will be completed within 3 business days.