İnvestisiya sahəsində yenilikçi yanaşması ilə seçilən Unicapital rəqəmsal transformasiya istiqamətində növbəti uğurlu layihəsini reallaşdırdı. Artıq Unicapital-ın Yelo Bank-la inteqrasiyası nəticəsində təqdim edilən “Yelo Invest” xidməti ilə bir toxunuşla dünya bazarlarına sərmayə qoymaq mümkündür!
Yeni inteqrasiya sayəsində Yelo App üzərindən:
• 8000-dən çox səhm və ETF-lərlə sərbəst şəkildə ticarət edə,
• Apple, Tesla, Microsoft və s. dünya nəhənglərinin səhmlərinə ortaq ola,
• Bank və investisiya xidmətlərindən vahid tətbiq üzərindən rahatlıqla istifadə edə bilərsiniz.
Bu yenilik Unicapital-ın bank sektoru ilə uğurlu əməkdaşlıqlar çərçivəsində atdığı növbəti addımıdır. Xatırladaq ki, şirkət bundan əvvəl Leobank ilə birgə Azərbaycanda ilk dəfə mobil bankçılıq üzərindən investisiya xidmətlərini istifadəyə vermişdi.
Yeni nəsil investorlara yönəlik bu addım, Unicapital-ın texnoloji trendləri yaxından izlədiyini və daim inkişaf edən maliyyə bazarına töhfə vermək istiqamətində fəaliyyət göstərdiyini bir daha nümayiş etdirir.

Unicapital and Yelo Bank: A New Era of Investment Begins
Unicapital, recognized for its innovative approach to investment, has successfully implemented its next project in digital transformation. Through Unicapital’s integration with Yelo Bank, the new “Yelo Invest” service now makes it possible to invest in global markets with a single tap!
With the new integration, the Yelo App now lets you:
• Freely trade over 8000 stocks and ETFs,
• Own shares in global giants like Apple, Tesla, Microsoft, and more,
• Easily access both banking and investment services within a single app.
This innovation is the next successful step in Unicapital’s partnerships within the banking sector. It’s worth noting that the company previously introduced Azerbaijan’s first-ever investment services via mobile banking, in collaboration with Leobank.
With this move toward next-generation investors, Unicapital once again proves its forward-thinking mindset and its ongoing role in shaping the future of the financial market.