"UTrader"də ticarət artıq yeni tariflə
“Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-nin təsisçisi olduğu ilk Azərbaycan dilli vahid investisiya platforması olan “UTrader”, müştərilərinə yeni tariflərə əsasən daha sərfəli komissiyalar təklif edəcək.
İndi "UTrader"də minimal komissiya 4 USD deyil, Amerika birjalarında (NASDAQ, NYSE, AMEX, ARCA, BATS) ticarət üçün 2 USD, kriptovalyuta ticarəti üçün 1 USD təşkil edir.
Daha ətraflı: https://utrader.az/landing-az/
"UTrader" yerli və xarici maliyyə bazarlarına eyni vaxtda çıxışı təmin edən ölkədəki yeganə treydinq platformasıdır. Platforma vasitəsilə nüfuzlu şirkətlərin pay sahibi olmaq, istiqraz, kriptovalyuta, ETF-lər kimi alətlərə bir kliklə investisiya etmək mümkündür.
Nəzərinizə çatdıraq ki, ötən aylarda “UTrader”də “fraksiyalı ticarət” funksiyası aktiv edilib. Belə ki, yenilikdən sonra müştərilər üçün istənilən qlobal şirkətin kiçik hissəsinə investisiya etmək daha əlçatan olub.
Xatırladaq ki, 16 ildən artıq müddətdir ki, peşəkarlıqla fəaliyyət göstərən, Nizamnamə kapitalı 100%-lik “Unibank KB” ASC-yə məxsus olan “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-nin müştəri sayı bu gün 700 000-ü ötüb.

Trading on UTrader is now available with a new rate
“UTrader,” the first Azerbaijani-language unified investment platform established by “Unicapital Investment Company” OJSC, will offer its customers more profitable commissions based on the new rates.
Now the minimum commission in "UTrader" is not 4 usd, but 2 usd for trading on American stock exchanges (NASDAQ, NYSE, AMEX, ARCA, BATS), 1 usd for cryptocurrency trading.
For more information: https://utrader.az/landing-az/
"UTrader" is the only trading platform in the country that provides simultaneous access to local and foreign financial markets. Through the platform, it is possible to own shares of reputable companies, invest in instruments such as bonds, cryptocurrencies, ETFs with one click.
We would like to inform you that in recent months, the "fractional trading" feature has been activated on "UTrader." As a result of this innovation, it has become more accessible for customers to invest in small shares of any global company.
It should be noted that "Unicapital Investment Company" OJSC, which has been operating professionally for over 16 years and whose charter capital is 100% owned by "Unibank CB" OJSC, now has more than 700,000 customers.