Artıq 11 ildir ki, UForex ölkənin ən qabaqcıl foreks brokeri qismində fəaliyyət göstərərək, minlərlə müştərilərə qlobal maliyyə bazarlarına çıxış təmin edir.
Beləliklə, o, növbəti dəfə yerli investisiya bazarında yeni təşəbbüsə imza atdı. Bu gündən etibarən investorlar hesab açılışını bank filialına yaxınlaşmadan, sadəcə uforex.az saytına daxil olub onlayn şəkildə həyata keçirə biləcəklər.
SİMA vasitəsilə bir neçə dəqiqə ərzində qeydiyyatdan keçib, UForex hesabına sahib olmaq və anında ticarətə başlamaq mümkündür.
“MetaTrader4” platforması üzərindən təqdim etdiyimiz bütün xidmətlərdən yararlanmaq istəyən hər bir şəxs UForex “Şəxsi kabinet”inə daxil olub, qeydiyyatdan keçə bilər.
Xatırladaq ki, UForex “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC-nin nəzdində fəaliyyət göstərir. Şirkət müştərilərinə real vaxt rejimində “MT4” platforması üzərindən qızıl, gümüş, neft, valyuta cütlükləri kimi maliyyə alətləri ilə qlobal bazarlarda ticarət edib qazanc əldə etmək imkanı təqdim edir.

For 11 years now, UForex has been operating as the leading forex broker in the country, providing thousands of clients with access to global financial markets.
Thus, it has once again made a new initiative in the local investment market. Starting from today, investors will be able to open account online without going to a bank branch, just by visiting the uforex.az website.
It is possible to register in just a few minutes through SIMA, obtain a UForex account, and start trading instantly.
Anyone who wants to benefit from all the services we offer through the MetaTrader4 platform can log in to the UForex "Personal Cabinet" and register.
It should be noted that UForex operates under Unicapital Investment Company OJSC. The company provides its customers with the opportunity to trade and earn profit in global markets with financial instruments such as gold, silver, oil, currency pairs through the "MT4" platform in real time.